• Ново
Девојки за девојки Свети Патрик, хеланки, големини со 4-18

Девојки за девојки Свети Патрик, хеланки, големини со 4-18

Buyers rating:
DEN 192.00

Износ

Израмнете ги своите празнични облека со овие симпатични хеланки на Денот на Свети Патрик за девојчиња. Затегната лента за влечење и мека ткаенина додаваат пријатно, удобно чувство што е одлично за секојдневно носење. Забавниот отпечаток се пар совршено со графичките печати за печатење на Денот на Свети Патрик. Материјал : 94% памук/6% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Затворање : Влече стајлинг. Ockебови : Ништо. Карактеристики : ИСПИТУВАЕ НА ПРИНЦИЈА. Св. Патрикс за девојчиња.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Машкиот карго Пант на Ваоминг
  • Ново
Мислење на купувачите:

Машкиот карго Пант на Ваоминг

Разновидноста и мобилноста изобилуваат во мажите во Ли мажите, опуштените панталони со 10 џебни карго Ко

DEN 383.68