• Ново
Women'sенски Womenенски везена велосипедист Врв и џогерс пижама поставена со чорапи, 3-парчиња, големини S до 3x

Women'sенски Womenенски везена велосипедист Врв и џогерс пижама поставена со чорапи, 3-парчиња, големини S

Buyers rating:
DEN 591.84

Износ

Запознајте го oyојспун. Радосен нов спин на тајните богатства. Само на. Започнете ја вашата рутина за спиење со слатки нели .. на вашите PJs! Овој ултра-мек, везен велур Топ и џогери поставени од oyојпсун ве испраќа во Dreamland со сите #positivevibes. Комплетирајте со координативен пар кадифен екипаж чорапи за да ги задржите прстите исто толку пријатни. Прави одличен подарок за некој посебен на вашата листа. Материјал : 95% полиестер/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'8 "и носи големина S. Топ карактеристики : ултра-мек велур за истегнување; опуштено вклопување; вратот на плетената екипа; долги ракави со плетени плетени манжетни; капки раменици; странични отвори на полите; Везени детали. Карактеристики на панталони : ултра-мек велур за истегнување; опуштено вклопување; повлекување со еластична половината; 30 "inseam; 2 џебови од страничен спој имаат најважни работи; еластична на глуждот; Модел на сите. Карактеристики на чорапите : мека, кадифен плетен со истегнување; Должина на екипажот; Seamed Toe; Една големина најмногу одговара. Women'sенски везена истегнување велур Топ и Pогерс Пижама поставени со чорапи од oyојспун.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Thumbrintz Батик виси лисја килим, 22,5 37
  • Ново
Мислење на купувачите:

Thumbrintz Батик виси лисја килим, 22,5 37

Овој килим е одличен за кујна, кревет и бања Thummprintz Батик виси остава 2 килим, 22,5 "x 37" : Прекрасна уметност �

DEN 312.00