• Ново
Wrangler Workwear Man's Quilted Carted Mirtsack, големина S-5XL

Wrangler Workwear Man's Quilted Carted Mirtsack, големина S-5XL

Buyers rating:
DEN 383.52

Износ

За мажите кои бараат нивната работна облека да биде толку тешка како што се, оваа машка јакна со маичка од Вранглер е до задачата секој ден, во кое било време. Одликувајќи се со 100% памучно патка платно однадвор и мека полиестерска дијамантска ватенка одвнатре, таа нуди дополнителна топлина што ви е потребна на тие студени денови надвор на работа, плус наредениот аспиратор со вградени влезови, ви даваат дополнителна заштита од елементите Кога е потребно. Мекото платно на патка е тешко да трае, но доволно флексибилно за да се вклопи удобно и да се движи со вас без никакви ограничувања. Умните карактеристики, како што се двојните џебови на градите со затворање на копчињата, ги одржува вашите работи корисни и безбедни, а удобен џеб за пенкало ги задржува пенкалата или моливи на дофат. Со безбедно затворање на поштенски и копчиња, секогаш ќе бидете заштитени од елементите. Нејзиниот стил на јакна од кошула изгледа одлично кога е на работа или надвор од градот-навистина мора да се има суштински оваа есен. Работна облека за машка облека со ватирана јакна од кошула, големина S-5xl : Надворешна обвивка : 100% памучна патка платно. Поставена : 100% ватенка на полиестер дијамант. Опуштено вклопување. Корисен џеб на пенкало на левото градите. Предно затворање и затворање на копчињата. Наречен аспиратор со влечење. Подредени странични џебови. Машина за перење. Достапно во проширени големини. Ексклузивни онлајн бои. Кликнете овде за да го купите новиот сет за пиннема за пиками за машки Wrangler. Кликнете овде за да го купите новиот сет за пижами за машки фланели-фланели.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Skechers Rumblers Sci Fi клин сандал
  • Ново
Мислење на купувачите:

Skechers Rumblers Sci Fi клин сандал

Иднината на стилот и удобноста е тука со Skechers Cali Rumblers Sci Fi Sandal Нежните кожени кожа и истегнете ја ткаенин

DEN 479.84
Натурализатор Алексис лизга
  • Ново
Мислење на купувачите:

Натурализатор Алексис лизга

Леснотија во овие Liveивејте ги лекарите за секојдневен стил Со чиста, рационализирана силуета, оваа гард

DEN 3.33