• Ново
Maxell Earbuds Purple

Maxell Earbuds Purple

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

Максични пупки во боја, стерео слушалки, жична конекција, стерео, ушите, виолетова максимална ушна форма, виолетова се поврзува со вашите уреди преку кабел за да се обезбеди квалитет на сигнал без загриженост додека слушате. Слушајте длабоки падови и еуфорични височини со фреквентен опсег на звук од 20 Hz-23 k Hz. Само приклучете го конекторот позлатен со никел и уживајте да ги слушате омилените песни. Компактните дизајнирани ушни уши се исклучително преносни и лесни за носење.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Ax Heaven Neal Schon PRS
  • Ново
Мислење на купувачите:

Ax Heaven Neal Schon PRS

Заоблен пластичен кревет за мачки и мали кучиња, со специјални парчиња за да се овозможи премин на возду

DEN 1.33
Студио Wynwood Printed Music Canvas Art Print
  • Ново
Мислење на купувачите:

Студио Wynwood Printed Music Canvas Art Print

Платното платно на пистата и танцот wallид, „Мануел Роман“ Данза “танц црвен, жолт Мануел Роман Данза, �

DEN 2.33