• Ново
iPhone и 4S прилагодено телефонско куќиште - Дизајн на Starstrings

iPhone и 4S прилагодено телефонско куќиште - Дизајн на Starstrings

Buyers rating:
DEN 0.67

Износ

Прилагодете го вашиот сопствен телефон со печатење со 3Д! Овие уникатно дизајнирани 3Д печатени телефонски случаи се совршен подарок - за пријатели, семејство или за себе. Изберете боја на браник, дизајн и боја на задната плоча и внесете го омилениот збор или фраза. Apple i Phone 4 Прилагодено телефонско куќиште, Design Starstrings : Овие 3Д-печатени телефонски случаи се достапни во мноштво дизајни во 8 различни бои на задниот плоча и 2 надворешни бои на браник. Бои на располагање : црвена, портокалова, зелена, сина, виолетова, црна, розова, кафеава. Браници достапни во бело и црно. Секоја телефонска кутија со печатење со 3Д : Вклучува една плоча со печатење со 3Д, изработена од 100 проценти 3Д-печатен полиамид најлонски материјал со употреба на SLS процес. Вклучува 1 браник со облик на инјекција.

Декларирани својства

Најдобри предлози