• Ново
Карат Т.В. Дијамант Стерлинг Сребрен мулти-влакно тениски ѓердан

Карат Т.В. Дијамант Стерлинг Сребрен мулти-влакно тениски ѓердан

Buyers rating:
DEN 11983.84

Износ

Azzез дополнете ја облеката со овој ѓердан од мулти-влакно на Миабела Дијамант. Изработено во бујно сребро сребро, се одликува со 183 тркалезни, треперечки дијаманти (J-K, I3), изработени во тениски стил. Подобрено со висока полирана завршница, овој задебелен и безвременски мулти-власт ѓердан мери 17-инчен во должина и се обезбедува со затворач на јазикот под притисок. Спарете го овој привлечен ѓердан со вашиот друг ѓердан или облечете сам за вашиот следен вечер ансамбл да додаде допир на софистицираност и класа на вашиот изглед. Направено во сребро. 1 КТ. Т.В. Дијамант. Боја на дијаманти : Ј-К. Јасност на дијаманти : I3. Песни поставени камења. Должина на ѓердан : 17 ". Јазици на јазикот под притисок. Мулти -влакно тениски ѓердан. Април Април. Парчињата се спарени со крпа за полирање и гарантираат картички, сите завиткани во зачудувачка кутија за подароци. Безвременски класици - Прегрнувањето на најновите стилови е важно за Миабела, но свртувањето на нив безвременски е нашата цел. Можете да најдете стилски класици по цена достапна за сите Ockебови! Стил. Миабела гаранција - Миабела гарантира дека сите накит што ги продаваме ги исполнува највисоките стандарди и тоа се производи за лого на висококвалитетни, врвни линиски инспекции, премиум материјали и зачудувачки супериорна конструкција и дизајн. Сите материјали се овластени точни според стандардите на Комитетот за будност на накит. Загарантирано 100% задоволство - нашиот високо посветен тим за нега на клиенти секогаш е среќен што помага, доколку е потребно.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Бринли Ко.
  • Ново
Мислење на купувачите:

Бринли Ко.

Задебелен стил може да биде ваш во загатката Во оваа секојдневна сандала, веднаш ќе додадете нешто допо�

DEN 271.84
Копчиња од Остин Пеј 1,25
  • Ново
Мислење на купувачите:

Копчиња од Остин Пеј 1,25

Прославете го вашиот тим случајно со ова копче со 4 пакувања поставени од Винкрафт Секое копче има разли

DEN 239.84
Safavieh Ella 3-полица што се потпира на Etagere
  • Ново
Мислење на купувачите:

Safavieh Ella 3-полица што се потпира на Etagere

Со огромните полици на Елм Вуд во современа завршница и нежна рамка за криви од црно железо, Ела Етагер п

DEN 5919.20