• Ново
Домашен палаци Дамаск печатен постелнина за постелнина, вклучени се срамни и декоративни перници

Домашен палаци Дамаск печатен постелнина за постелнина, вклучени се срамни и декоративни перници

Buyers rating:
DEN 3.00

Износ

Со два глобално инспирирани дизајни, реверзибилниот утешител на Паласи поставен од VCNY го прави креветот повеќе егзотична афера. Вклучени во овој комплетен сет на кревети се утешител, две срамни шами и две перници на акцент, сите направени со микрофибер ткаенина. Од едната страна на утешителот и Шамс, голем печатење во Боемски Дамаск може да се пофали со смели нијанси; Од друга страна, пофина, помала дамаск е лесна и светла. Мулти-големите перници за фрлање повлекуваат детали од двата дизајни. Изберете од достапните опции за големина. Машината измијте го поставениот во ладна вода. VCNY од постелнина и бања до Windows, Tabletop и повеќе, VCNY ги извори најдобрите во текстилниот дизајн, производите и техниките за домот, обезбедувајќи иста вредност и иновативни дизајни што ги имаат со децении, но сега со посвежи, независен пресврт. VCNY внимава на одржливоста додека ги обезбедува најновите во трендовите и производите, секогаш со иновативни процеси на патот. Нивната мисија, да понудат свежи дизајни со непобедлива вредност, резултираше во VCNY да стане еден од водечките увозници на висококвалитетни домашни текстили во САД.

Декларирани својства

Најдобри предлози