• Ново
Серен модерен дамаск од слонова коска тиркизна 8'10 11'10 килим во областа

Серен модерен дамаск од слонова коска тиркизна 8'10 11'10 килим во областа

Buyers rating:
DEN 2437.12

Износ

Водечката колекција собира палета на смирувачки и елегантни бои во асортиман на современи и традиционални обрасци, почнувајќи од современи флорали до сложени персиски и кашан граничи со медалјонски килими. Секоја ексклузивна килим со рачно одбрана има бујна исечена купка во влакна со лесна грижа, со суптилни тонови на Абраш за допир на смирувачки шарм за секој декор. Едноставната елеганција на дизајнот на француската земја доаѓа дома во овој шармантен преголем килим со повторна шема од спокоен колекција. Цветни решетки опкружуваат бујни ботанички метеж на поле од слонова коска, создавајќи гроздобер изглед што е засилен со омбре сивите и тиркизни сини дизајни. Идеално за употреба во области со умерен сообраќај на нозе. Поради деталната конструкција на нашите килими, и рачно изработени и машински изработени, големини може да варираат до три инчи во ширина или должина.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Време и време женски поло тела џемпер
  • Ново
Мислење на купувачите:

Време и време женски поло тела џемпер

Стилски пристап кон класичниот поло, временски шејкер бод Деколте : Vврат со поло јака Затворање : стил н�

DEN 0.67
Покани девојки од омфии Попија
  • Ново
Мислење на купувачите:

Покани девојки од омфии Попија

Девојки за деца платно патики со дизајн на везови, совршени за сите платно на платно горе Детали за везо�

DEN 3.00
Шорцеви за сјај на жени во Авиа
  • Ново
Мислење на купувачите:

Шорцеви за сјај на жени во Авиа

За спортистот на кој сè уште му треба нивниот сјај, Shindенските шорцеви за жени во Авиа се вашите нови мор�

DEN 800.00
Ариел паѓа воз
  • Ново
Мислење на купувачите:

Ариел паѓа воз

Од авторот на драгата Медуза, која најпродаваната авторка на Yorkујорк Тајмс, Самира Ахмед, ја нарече „же�

DEN 2.67
Биг облаци iiipremium врамени печати
  • Ново
Мислење на купувачите:

Биг облаци iiipremium врамени печати

Биг облаци iiipremium врамени печати врамен ладно притиснато хартија за печатење со супериорна рамка за дво�

DEN 768.00