• Ново
Гербер новороденче бебе девојче Велбоа не-лизгачки папучи

Гербер новороденче бебе девојче Велбоа не-лизгачки папучи

Buyers rating:
DEN 303.84

Износ

Гербер новородените велбоа чизми за бебе се меки, симпатични и пријатни топло. Собраното отворање дава удобно, безбедно вклопување и не-лизгачки стапала спречуваат лизгање во овие влечки од adorbale. 3Д карактер на прсти за дополнителна чистење! Одлично како подарок на вашиот следен туш за бебиња! Гербер новородено бебе девојче Велбоа чизми 100% поли велбоа значи нејасна мекост. Одличен подарок за туширање за бебиња. Собраното отворање обезбедува одлично вклопување. Не-лизгачки стапала за безбедност.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Виси стол за хамак, повеќе бои
  • Ново
Мислење на купувачите:

Виси стол за хамак, повеќе бои

Виверот што виси Хамак Чаир нуди вкупна релаксација и може да се постави скоро каде било...

DEN 2878.24
ЧАРИКЛИЈА ЗАРИС 'ПАВПАВ VI' КАНВАС АРТ
  • Ново
Мислење на купувачите:

ЧАРИКЛИЈА ЗАРИС 'ПАВПАВ VI' КАНВАС АРТ

Уметник : Chariklia Zarris Предмет : Floral Style : Modern & Modern and Modernivery Product Тип : Галерија обвиткано платно уметност Ова п

DEN 2.33