• Ново
Ледкингдолус 6. ФТ кревет мек три -пати камион кревет тоно -покритие за - RAM меморија без Rambox

Ледкингдолус 6. ФТ кревет мек три -пати камион кревет тоно -покритие за - RAM меморија без Rambox

Buyers rating:
DEN 3184.00

Износ

Покрив за кревети со меки трикратни камиони на Ledking Domus за 2019-2023 RAM 1500 Body Styleled Kingdomus tonneau Cover е изработен од двојно обложен винил од 24oz морско одделение, кој е водоотпорен и УВ отпорен. Алуминиумски рамки обложени со прав со стеги од не'рѓосувачки челик го прават овој трикратен тоно покритие стабилен и издржлив на вашиот камион. Лесно е да се инсталира и заклучувањето на задната врата го претвора вашиот камион кревет во целосно безбедно стебло што е доказ за снег и доказ за прашина, многу добро знаеме што им требаат и им се допаѓаат ентузијастите на автомобили, така што им пристапуваме на секој детал од перспектива на корисникот. Тоа значи да се започне со прифатлива, висококвалитетна опрема. Компатибилен со RAM меморијата 2019 RAM 1500 Нов флота на каросеријата 6,4 FT кревет без RAM BOX2020 RAM 1500 Нов флота на каросеријата 6,4 FT кревет без RAM Box2021 RAM 1500 Нов флота на каросеријата 6,4 FT кревет без RAM Box2022 RAM 1500 Нов флоци на телото 6,4 ft кревет без RAM Box2023 RAM 1500 Нов флотист во стилот на каросеријата 6,4 стапки без кревети без овен кутија со трифолски камиони со камиони Tonneau Cover му дава на вашиот камион совршена комбинација на безбедност, погодност и изглед . не се потребни дополнителни алатки и во повеќето случаи нема дупчење. Мазна и едноставна инсталација со вклучен прирачник за инструкции . Да се ​​биде изработен од двоен слој ПВЦ, покривањето на тонау на Ледингдомус е темелно тестирана за УВ заштита, добри својства на затегнување. Пред-склопени шини со обложени шини и алуминиумски стеги се вклучени за лесна инсталација и одлична стабилност . Совет : Времето соблекување ги задржува сите дожд, снег и прашина од креветот за камиони. За максимална заштита, не заборавајте да ги запечатите сите четири страни на креветот за камиони со одземање на времето.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Кабинет за пиштол во wallид
  • Ново
Мислење на купувачите:

Кабинет за пиштол во wallид

Чувајте ги вашите скапоцености и огнено оружје безбедни и безбедни со кабинетот за пиштол во onидот Изра

DEN 790.08
ДЕЦАЛ ДЕЦАЛ ДЕЦАМ Сем Хјустон
  • Ново
Мислење на купувачите:

ДЕЦАЛ ДЕЦАЛ ДЕЦАМ Сем Хјустон

Декларатот за лого на Сем Хјустон, ви го олеснува да му покажете на светот дека сте вистински обожавател

DEN 117.60
Лесна улица Барбара Спорт Мулс
  • Ново
Мислење на купувачите:

Лесна улица Барбара Спорт Мулс

Спортски и лесен за носење, Барбара од лесни улични одлики се разиграни испади, бангирање на банџи и мре�

DEN 2.67