• Ново
Хартија се појавуваат Божиќни картички и сет на коверти за појавување, малку нешто, 10 пакувања

Хартија се појавуваат Божиќни картички и сет на коверти за појавување, малку нешто, 10 пакувања

Buyers rating:
DEN 1.33

Износ

Christmasејм хартија Божиќни картички и сет на коверти што одговараат се одличен начин да им испратите честитки на пријателите и семејството за време на сезоната на празници! Овие картички се специјално дизајнирани со подароци за давање на ум, бидејќи секој вклучува безбеден држач за картички за да постави картички за подароци за кој било примател! По отворањето на светло црвен плик, пријателите и семејството се поздравуваат со топол израз „малку нешто за вас“ на секоја бела картичка украсена со појавување на златни и црвени акценти. Внатре, шармантно pop-up-up на подарок чека да ги изненади најблиските со вашата картичка за подароци! Внатрешното чувство гласи : "Нека сите радости на оваа празнична сезона се ваши низ целиот период " со многу простор за да ја вклучите вашата рачно напишана порака. Секоја картичка во овој сет мери 5 "x 7 " и е изработена од мазна, премија 65 lb. картони за квалитетен изглед и чувство. Овој пакет вклучува 10 картички и 10 црвени коверти што одговараат. Големина : 5in x 7in Боја : Малку нешто - Поп -доп количина : 10 картички/10 коверти џем хартија Божиќни картички и поставени коверти за совпаѓање. Дизајн : Малку нешто - скокајте. Големина : 5 x 7. Количина : 10 карти со коверти. Внатре во пораката : „Нека сите радости од оваа празнична сезона се ваши во текот на целиот период“. Овој сет на картички е совршен начин да се испрати радост и поздрав до семејството, пријателите и најблиските оваа сезона на празници!.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Reef Runner Series Reef Runner 6-3 16 Purpler Nurple
  • Ново
Мислење на купувачите:

Reef Runner Series Reef Runner 6-3 16 Purpler Nurple

Deep Diver Diver Diver Reef Runner 800 е популарна кастинг и длабоко нуркање на мамки Сите чудави на Reef Runner се дизајниран�

DEN 403.20
Crocs Unise Classic Classic Slippers
  • Ново
Мислење на купувачите:

Crocs Unise Classic Classic Slippers

Сè што малечките сакаат за своите први парови на крокоди е тука во симпатичен и пријатна стил на влечење

DEN 372.64
Кик-стојат за косилки за прошетки
  • Ново
Мислење на купувачите:

Кик-стојат за косилки за прошетки

Овој удар на удар им одговара на повеќето косилки за трева и спречува превртување што може да го оштети �

DEN 477.60