• Ново
Декор на домашна кума Охајо минимална сина мермерна хартија силуета wallидна плакета уметност

Декор на домашна кума Охајо минимална сина мермерна хартија силуета wallидна плакета уметност

Buyers rating:
DEN 513.92

Износ

Сите наши wallидни плаки започнуваат како убави литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со слој фолија на страните што треба да се даде е јасен, чист изглед. Вашата уметност ќе пристигне подготвена да се дружи без потребна инсталација и доаѓа со цврсти јасни агли за да се задржи од оштетување во транзит. Димензии : 12,5 x 0,5 x 18,5. Нашите wallидни плаки започнуваат како убави литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со слој фолија на страните што треба да се даде е јасен, чист изглед . подготвен за виси - не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн на уметникот Дафне Полсели.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Wrangler Boys Slim Fit фармерки, големини 4- & Husky
  • Ново
Мислење на купувачите:

Wrangler Boys Slim Fit фармерки, големини 4- & Husky

Слим вклопувањето на Classic Classic Classic Style на Wrangler Boys се среќава со модерно вклопување во овие фармерки на мо�

DEN 255.68
Кластер за рак на снег на Нобранд
  • Ново
Мислење на купувачите:

Кластер за рак на снег на Нобранд

Краток опис не е достапен кластери за снежни рак, сите природни Квалитет од 1979 година Целосно варен След

DEN 1.00