• Ново
Спиј на него момчиња сет панталони за пижами во Jerseyерси, 2-парчиња, големини 6-14

Спиј на него момчиња сет панталони за пижами во Jerseyерси, 2-парчиња, големини 6-14

Buyers rating:
DEN 3.00

Износ

Чувајте ги топло за зимата од време на игра до спиење во ова ултра-кул и ултра-зглобна панталона за пижами поставени од спиење на неа! Дизајнирано во забавна карирана печатена и тостична термичка постава. Сет со 2 парчиња вклучува : Топ и панталони. Топ : екипаж; Долги термички ракави. Панталони : Еластична половината за оптимална удобност. Печатење на сите. 100% полиестер. Машина за перење. Увезени. 2-парчиња термичка пижама поставена за момчиња од спиење на неа.

Декларирани својства

Најдобри предлози