• Ново
Бринли Ко.

Бринли Ко.

Buyers rating:
DEN 351.84

Износ

Влезете во разноврсен нов изглед со станот De Deee од Brinley Co. Овој трендовски дизајн има мека пети од бадем со мала блок -потпетица. Намалените испади на потпетиците создаваат уникатен изглед и овозможуваат малку проток на воздух за ветровито чувство. Материјалот за микро -велур го завршува овој изглед. Висина на пета : 1/2-инчен. Тип на пета : Блок потпетица. Висина на платформата : 1/2-инчен. Ширина на чевли : Среден. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Микро велур. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Планинар бренд за патување за брада
  • Ново
Мислење на купувачите:

Планинар бренд за патување за брада

4 мл В Лесно миризлива со ела игла и кедарско дрво 2 мл В В Лесно миризлива со ела игла и кедарско дрво...

DEN 2.33
Данскин поштенски градски градник
  • Ново
Мислење на купувачите:

Данскин поштенски градски градник

Можете да вежбате или да салон удобно во овој стилски и поддржувачки градник на Данскин, пред спортски г

DEN 3.33