• Ново
Контејнери од тенџере со црна декоративна трева од Мондо

Контејнери од тенџере со црна декоративна трева од Мондо

Buyers rating:
DEN 464.00

Износ

Ова е изјава за вашата градина. Совршено е воопшто да се граничи нешто и е целосно впечатливо самостојно. Неговата висина останува на 6 инчи, така што е добро растение да се стави пред “. Оваа богата црна/темна виолетова е извонредна! Исто така, ја одржува својата боја во текот на целата година. Зоната 6-9 прави најдобро во рамномерно влажни и добро исцедени почви. Може да се справи со ладно сонце, но има потреба од светла сенка за топли клими. За време на првата сезона на растење, редовно ги водат за да се воспостави коренскиот систем. За да помогнете во изгледот, отстранете го старото зеленило пред да се појават нови лисја. Поделете ги грутки на секои 2 до 3 години на рана пролет.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Аммотна 5,5 алуминиум за зација.
  • Ново
Мислење на купувачите:

Аммотна 5,5 алуминиум за зација.

Ammotenna 50cfb 5,5 "алуминиум за заред ; Нелетална реплика; вклучува повеќе адаптери за да одговараат на различн

DEN 239.84
Пионерската жена влече тексас, жени
  • Ново
Мислење на купувачите:

Пионерската жена влече тексас, жени

Измешајте удобност и стил со овие влечење на тексас фармерки од пионерската жена Овие тенок фармерки об

DEN 2.00