• Ново
Заштитена марка ликовна уметност „до светлината“ платно уметност од oshошуа angанг

Заштитена марка ликовна уметност „до светлината“ платно уметност од oshошуа angанг

Buyers rating:
DEN 1530.08

Износ

Уметник : oshошуа Zhangsububject : Пејзаж-апестит : Природно модерен производ Тип : Галерија обвиткано платно Арттис Подготвено за обесеност, уметничко дело завиткано од галерија има мост во центарот на рамката со вода што ја исполнува сцената. Процес за создавање репродукции со високо квалитетни ликовни уметности. Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разликува од оригиналното парче. Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни колекционери. Завитката со галерија е метод за истегнување на платното на уметникот, така што платното се обвиткува околу страните и е обезбедена скриена, дрвена рамка. Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото сликарство. Oshошуа angанг „до светлината“ платно уметност.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Женски летачки кардиган
  • Ново
Мислење на купувачите:

Женски летачки кардиган

Flishенскиот летачки кардиган од срцев удар доаѓа во силуета со лесна облека Структурното тело му дава на

DEN 2.67