• Ново
Традиционална површина килим цветна сива дневна соба лесна за чистење

Традиционална површина килим цветна сива дневна соба лесна за чистење

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

Цветен телис во областа Трелис потсетува на мароканска плочка за универзална привлечност. Живописно обоена со селективно избрана палета за да остане во чекор со денешните трендови. Одлично за дневна соба, трпезарија, студентски дом или спална соба, но може да се користи во кој било затворен простор. Традиционален килим од 8x10 подрачје (7'10 '' x 10'3 '') цветна сива дневна соба лесна за чистење. Добро одговара за дневна соба, трпезарија, спална соба. Вакуум на поставување на среден куп за да се отстранат остатоците, водејќи сметка за да се избегне расправиите на рабовите. Место чисто со вода, не бели. Ротирајте периодично за да го продолжите животот на вашата инвестиција. Машина направена во Турција. Направено со издржлив и избледен полипропилен. 100% поткрепа на јута што е природно изработен издржлив материјал. Прекрасен традиционален стил со примарна сива сенка. Отпорна на дамки, лесна грижа и совршена за какво било опкружување во затворен простор. Дете трајно и лесно се чисти со минимално пролевање. Вакуум на поставување на среден куп за да се отстранат остатоците, водејќи сметка за да се избегне расправиите на рабовите. Место чисто со вода, не бели. Ротирајте периодично за да го продолжите животот на вашата инвестиција .. Забележете : Поради разликите во компјутерските монитори, некои бои на производот може да се разликуваат малку.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Јакна за машки костуми Georgeорџ
  • Ново
Мислење на купувачите:

Јакна за машки костуми Georgeорџ

Оваа јакна за машки костуми на Georgeорџ е класична и модерна Спарете го со панталоните за фустани за специ

DEN 640.00
Пица Берналос Пица Белаторија, Оз
  • Ново
Мислење на купувачите:

Пица Берналос Пица Белаторија, Оз

Пан пица, таватастична кора, крајно 5 сирење, кутија 23 мл со богат сос од италијански стил, моцарела, Азиј�

DEN 1.33
Jimим Тејди „Runaway Love“ Canvas Art
  • Ново
Мислење на купувачите:

Jimим Тејди „Runaway Love“ Canvas Art

Уметник : Jimим Tweedy Subject : Animals Tyle : Modern & Modern and Moderniver Product Type : Galleryзавиткан платно Арта Ова подготвено за виси

DEN 253.76
Слики, Royal Purple Tluips II Crop - 8x20
  • Ново
Мислење на купувачите:

Слики, Royal Purple Tluips II Crop - 8x20

Направете ја оваа неверојатна зачудувачка цветна слика дел од вашиот декор на домот Сликата има нежна, �

DEN 399.84