• Ново
Ournourneуни колекција женски жени ширина ширина Мери Janeејн посочи станови на пети

Ournourneуни колекција женски жени ширина ширина Мери Janeејн посочи станови на пети

Buyers rating:
DEN 0.67

Износ

Станот „Ансли“ од пети од колекцијата „Гурари“ покажува модерен пресврт на класичниот дизајн на Мери Janeејн. Направено од удобен плетен материјал, се одликува со лента за глуждот и тока за дополнителна поддршка. Има ниска наредена блок-потпетица, зашилен пети и ширина со ширина со ширина со влошена влошка за совршено вклопување. Ансли е стилски и удобен за секоја пригода. Висина на пета : 1-инчен. Тип на пета : наредени. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Широк. Тип на затворање : Бака. Тип на каиш : глужд. Стил на пети : зашилен. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : ткаенина. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина . Обични. Облечи.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Чизма за патики за мажи Каван
  • Ново
Мислење на купувачите:

Чизма за патики за мажи Каван

Овие чизми за мажи Чука по територија имаат меки кожни кожни кожни на глуждовите со глуждовите со контр�

DEN 1.00
Чудо женски zaria quilted tote торба вино
  • Ново
Мислење на купувачите:

Чудо женски zaria quilted tote торба вино

Има нешто во врска со ватирана чанта што е веднаш елегантна и го носи вашиот секојдневен стил на сосема �

DEN 879.68
Ziploc Roll 11 16 '
  • Ново
Мислење на купувачите:

Ziploc Roll 11 16 '

Занесени во искушенија со пржена храна со мултифункционалното црно електрично воздух со црна електрич�

DEN 367.84