• Ново
Мажите не се расправаат само што објаснуваат генерички графички мета

Мажите не се расправаат само што објаснуваат генерички графички мета

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

„Објаснувањето “ машка графичка мета е забавен додаток на колекцијата на кошули. Има кратки ракави и класичен деколте на екипажот и има чудна печатена порака од предната страна. Оваа удобна машка памучна мачка е достапна во низа стандардни големини. Објаснувајќи ја машката графичка мета : Машка кратка ракав. Графички принт на предниот дел. 100% памучна ткаенина. Машинско миење ладно со слични бои, само белило од нехлор кога е потребно. Спуштете го суво на тивок оган, железо на обратна страна ако е потребно. Боја на ткаенина : јаглен. Достапно во S, M, L и XL.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Лесни чизми на улична зора
  • Ново
Мислење на купувачите:

Лесни чизми на улична зора

Не е премногу висока, не премногу кратка, Dawnta By Easy Street е само вистинскиот бута за новата есенска сезона Р�

DEN 2.33