• Ново
Домашни основи лесно инсталирајте ја решетката за челични хартиени за хартија, Chrome, Chrome

Домашни основи лесно инсталирајте ја решетката за челични хартиени за хартија, Chrome, Chrome

Buyers rating:
DEN 191.84

Износ

Ослободете го просторот на шанкот и масата со овој држач за крпи за хартија за монтирање на wallидот. Направено од врвен квалитет на челик, нема да 'рѓа и ќе го задржи својот прекрасен сјај по долга употреба. И без потребно дупчење, нема да мора да се грижите за оштетување на вашите wallsидови. Исто така, тој е комплетно со монтирање на хардвер за да се постави измет. Домашни основи Лесно инсталирање на wallид монтиран за челични хартиени решетки за хартија, хром, (3-пакет). Лесно инсталирање на решетката за челични хартиени за хартија, Chrome, (3-пакет). Држачот на крпи за хартија за монтирање на wallидот одговара на сите типови и брендови ролни со хартиени крпи од редовна големина до џамбо. Може да се монтира вертикално на wallидот или хоризонтално под орманите за да се зголеми просторот и да се создаде удобно складирање. Мулти-намена употреба : За ролни со хартиени крпи, крпи за раце и крпи за садови во кујната и бањата. Направено од висококвалитетен челик, отпорност на 'рѓа и отпорност на корозија што ќе ја задржи е убава завршница за наредните години. Мерки 12,5 ”x 5,25” x 1,5 ”. Место чисто за лесно одржување. Инсталирајте под кабинетот, во близина на мијалникот за да ослободите повеќе простор.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Корени се уништи пилешки сендвич mi lb
  • Ново
Мислење на купувачите:

Корени се уништи пилешки сендвич mi lb

Корените избришани пилешки сендвич мешавина од 6 фунти целосно зготвени Охајо горд Совршено за брз обро

DEN 2.33