• Ново
Исечете го женското момче блејзер со ракави за гребење

Исечете го женското момче блејзер со ракави за гребење

Buyers rating:
DEN 655.84

Износ

Совршениот блејзер добива модерен пресврт од лажичка со трендовски ракави за гребење и лесен отворен фронт, подготвен да ги надмине сите ваши омилени фармерки и фустани. Исклучиво на. Материјал : школка : 95% полиестер/5% спандекс; Поставена : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’9 ”и носи големина S. Fit : Modern Fit. Должина : Долга 27-1/2 ”. Деколте : јака од шал. Затворање : Отворен фронт. Ракави : 3/4 ракави за гребење со должина. Ockебови : Предни џебови. Карактеристики : ткаено тело, богато со боја; наредени. Дечко на жените блејзер од лажичка. Лажичка. Запознајте ги вашите задолжителни. Инспирирајте се со забава, флертни парчиња, најновите трендови и некои неочекувани откритија. Еве сега-вашето барате сè што правите.

Декларирани својства

Најдобри предлози