• Ново
Главни додатоци за бања со керамички камења 3 парчиња сет, сива

Главни додатоци за бања со керамички камења 3 парчиња сет, сива

Buyers rating:
DEN 1.33

Износ

Подобрете го вашиот стил и функционалност на бањата со сетот со 3 парчиња додатоци за бања. Достапно во две опции во боја кои лесно се мешаат со кој било декор, овој комплет за додатоци за бања со каменувања е идеален за ажурирање на изгледот на вашата бања! Овој сет вклучува 1 Тумблер што може да се користи за четки за заби, Q-совети, козметика, четки за шминка и многу повеќе. Нашиот сет за додатоци за бања со главни мрежи, исто така, вклучува 1 диспензер за пумпа за сапун кој лесно може да се наполни со лосион или сапун за бања, како и фиока за додатоци што може да се користи за накит, шминка или решетки со сапун. Со елегантен дизајн и суптилна завршница на каменување, вашите гости ќе бидат импресионирани од беспрекорен и модерен изглед на вашата бања! Додатоци за бања со 3 парчиња поставени на уредно организирање и складирање на секојдневни најважни работи. Направен од керамички камења. Гумени на дното за да го одржите вашиот countertop Accessore IS во место. Мултифункционален. Достапно во 2 бои. Лесно за чистење.

Декларирани својства

Најдобри предлози