• Ново
Баркли ITPH2045SN Рупентал, држач за тоалетна хартија, сатен никел

Баркли ITPH2045SN Рупентал, држач за тоалетна хартија, сатен никел

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

Количина на пакет : 1 Карактеристики : 6,5-инчи широк x 5,75-инчи висока продолжение X 2-инчен. Полиран хром. Скриена површина монтажа. Преоден дизајн. Координира со серијата Ариал. Зачукувани дизајни. Вклучени се вклучени хардвер и инструкции за инсталација. Брза и лесна инсталација. Совпаѓање, кука со двојна крпа, прстен за крпи, 18-инчен бар за крпи, 24-инчен бар за пешкир и држење на тоалетна хартија.

Декларирани својства

Најдобри предлози

dweb freeshippingfreereturns thu септември 11: AM PDT
  • Ново
Мислење на купувачите:

dweb freeshippingfreereturns thu септември 11: AM PDT

Главен држач за сапун Клои Бар, 4,81 "x 4,73" x 1,18 ", чист (пакет од 2) сет од два држачи за сапуни чуваат бар сапун

DEN 3.00
Држач на Девица Т П.
  • Ново
Мислење на купувачите:

Држач на Девица Т П.

Држач за тоалетот на тоалетот Девица Т П е држач за тоалетна хартија за сатенски метал, кој е декоративе�

DEN 367.84
Amerock BH Revitalize 18 Bar Bar - Chrome
  • Ново
Мислење на купувачите:

Amerock BH Revitalize 18 Bar Bar - Chrome

Карактеристики на Amerock BH36033 : Опфатени под ограничен живот на Амерок на гаранцијата за животна средина о�

DEN 1.33