• Ново
Баркли ITPH2045SN Рупентал, држач за тоалетна хартија, сатен никел

Баркли ITPH2045SN Рупентал, држач за тоалетна хартија, сатен никел

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

Количина на пакет : 1 Карактеристики : 6,5-инчи широк x 5,75-инчи висока продолжение X 2-инчен. Полиран хром. Скриена површина монтажа. Преоден дизајн. Координира со серијата Ариал. Зачукувани дизајни. Вклучени се вклучени хардвер и инструкции за инсталација. Брза и лесна инсталација. Совпаѓање, кука со двојна крпа, прстен за крпи, 18-инчен бар за крпи, 24-инчен бар за пешкир и држење на тоалетна хартија.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Главни мрежи ms otd twl rack
  • Ново
Мислење на купувачите:

Главни мрежи ms otd twl rack

Нема ништо подобро од долг, топол туш . освен мекото крпа што чека на крајот! Заборавете на вашите пробле�

DEN 479.84
Сан Франциско 49ерс Тумблер, секој
  • Ново
Мислење на купувачите:

Сан Франциско 49ерс Тумблер, секој

Пијте вода со вашиот омилен тим во рака со овој официјален NFL San Francisco 49ers Tumbler од северозападната компани�

DEN 2.00