• Ново
Longенска долга пижама пантолона со џебови што се вметнати со двојно плете

Longенска долга пижама пантолона со џебови што се вметнати со двојно плете

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

Останете пријатни и опуштени со оваа женска долга пижама, со џебови што се вметнати со двојно плете. Направено во виолетова и крем сиви бои, оваа пантома за пижама е лесна и лесна за лизгање. Вие исто така имате испреплетен ефект вбризгувајќи одредена нијанса на ова парче. Карактеристиките на овој оставата, вклучуваат двојно плетено детали што му даваат на ова парче малку. Оваа пантолона доаѓа во опуштено вклопување за да можете да се развивате и да одите на денот без непријатност. Овие панталони за пижами исто така вклучуваат странични џебови за складирање. Совршено за секојдневно носење, ова парче доаѓа со рамен влечење за да можете да го прилагодите вклопувањето според вашиот избор.

Декларирани својства

Најдобри предлози