• Ново
Лисомски жени и жени плус делфин шорцеви за спиење на полите, 2 пакувања

Лисомски жени и жени плус делфин шорцеви за спиење на полите, 2 пакувања

Buyers rating:
DEN 3.00

Износ

Кога релаксирањето е високо на списокот што треба да направи, шорцевите за спиење на Лисом ве покриле. Супер-мека, со опуштено вклопување и чувство, сигурно е дека ќе биде loveубов на прво носење. Доволно удобно за спиење и доволно симпатично за трчање низ градот, овие шорцеви се предодредени да станат непроценлив дел од вашата гардероба. Материјал : 48% вискоза/48% полиестер/4% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : два пара шорцеви. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Подигање : Среден пораст. Затворање : стајлинг за влечење; Еластична лента за половината со врзана вратоврска. Ockебови : Ништо. Карактеристики : делфин полите со странични парчиња; Вклучува цврсти и печатени стилови. Делфин полите за спиење шорцеви 2-пакувања за жени од Лисом.

Декларирани својства

Најдобри предлози