• Ново
Jordorache Girls 5- Деним од половината на хартија

Jordorache Girls 5- Деним од половината на хартија

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

Победете ја топлината во овие кул модни шорцеви од тексас Jordордаче. Спарете ги овие тексас шорцеви со едноставна маица или резервоар за изглед што таа апсолутно ќе ја сака! Должина на миди. Функционален џеб. Домаќин од хартија. Ролна манжетна полите. Прилагодлива половината. = 67% памук; 32% полиестер; 1% спандекс. Инструкции за нега на ткаенини : Свртете се внатре, измијте одделно, машинско миење ладно со слични бои, користете само белило од хлор кога е потребно, да се намали суво ниско, нежен циклус, ладно железо по потреба, само на обратна страна.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Jordorache Girls Midi Daisy Short, големини 5-18
  • Ново
Мислење на купувачите:

Jordorache Girls Midi Daisy Short, големини 5-18

Jordorache Girls Midi Daisy Short брзо ќе стане на сите мали девојчиња што мора да ги има новата гардероба...

DEN 320.00
Garanimals Toddler девојки Делфин шорцеви
  • Ново
Мислење на купувачите:

Garanimals Toddler девојки Делфин шорцеви

Совршено за време на игра, шорцевите од делфин од Гаранималс се меки и затегнати Овие лесни шорцеви за в�

DEN 1.00
Garanimals Toddler девојки Делфин шорцеви
  • Ново
Мислење на купувачите:

Garanimals Toddler девојки Делфин шорцеви

Совршено за време на игра, шорцевите од делфин од Гаранималс се меки и затегнати Овие лесни шорцеви за в�

DEN 215.84