• Ново
Лесно-пишано девојче Девојче плетено делфин шорцеви, големини 12м-5Т

Лесно-пишано девојче Девојче плетено делфин шорцеви, големини 12м-5Т

Buyers rating:
DEN 447.84

Износ

Мека, истегната и стилска. Што не треба да се сака во врска со плетените шорцеви на Easy-Peasy. Идеален начин да се започне со која било облека, оваа игра-дневна шорцеви ја одржуваат како изгледа кул и се чувствува удобно. Парот со координативниот резервоар на врвот (продаден одделно) или која било од нејзините омилени тимови и таа е поставена за ден на забава. Материјал : 98% памук/2% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Затворање : стајлинг за влечење; Еластична лента за половината со врзана вратоврска. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Трим за контраст; мек и истегнат материјал. OEKO-TEX ® Стандард 100 Сертифициран : 19.Hus.90770. Девојки за бебиња и мали деца шутираат шорцеви од лесни.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Jordorache Girls Midi Daisy Short, големини 5-18
  • Ново
Мислење на купувачите:

Jordorache Girls Midi Daisy Short, големини 5-18

Jordorache Girls Midi Daisy Short брзо ќе стане на сите мали девојчиња што мора да ги има новата гардероба Направено во

DEN 320.00