• Ново
Трипл џеб 17 Ајкула Камо ранец со молив и торба за ручек

Трипл џеб 17 Ајкула Камо ранец со молив и торба за ручек

Buyers rating:
DEN 191.84

Износ

Вашите деца ќе сакаат да го спортуваат овој троен џеб 17 "ранец. Направен од полиестер, лесно е да се чува чист и нуди многу складирање за книги и други предмети. Вклучува кутија со молив и торба за ручек. Трипл џеб 17" ајкула Камо Камо Ранец со молив случај и торба за ручек : полиестер. Печатење ајкула однапред. 1 главен голем оддел. Предниот џеб. Одвојлива торба за ручек. Затворање на патент. Појавување на торбичка за моливи. Избришете чиста со влажна крпа.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Персонализирана јо Габа Габа
  • Ново
Мислење на купувачите:

Персонализирана јо Габа Габа

Овој персонализиран ранец на Yo Gabba Gabba му овозможува на детето да носи книги и други работи додека излегу

DEN 639.84
Гориво ранец од виртуоз, сива
  • Ново
Мислење на купувачите:

Гориво ранец од виртуоз, сива

Ранецот за виртуоз на гориво Унисекс нуди дискретен изглед, овозможувајќи ви да го транспортирате ваши�

DEN 2.33
ACC спортски ранец сет
  • Ново
Мислење на купувачите:

ACC спортски ранец сет

Сега тој може да ги засили своите најважни работи во стил со спортскиот ранец со 6 парчиња ранец! Удобна �

DEN 479.84
Ранец со вампирина со торба за ручек
  • Ново
Мислење на купувачите:

Ранец со вампирина со торба за ручек

Подгответе го вашето малечко подготвено за враќање на училиште со овој пакет за вампирина со торба за р�

DEN 319.84