• Ново
Jerseyерси на Мини и Мики и облеката на очите

Jerseyерси на Мини и Мики и облеката на очите

Buyers rating:
DEN 303.84

Износ

Вашето мало девојче може да се упати со стил во овој фустан од Minnie & Mickey Jersey и Eyelet (мали девојчиња и големи девојки). Оваа ставка има разноврсен изглед што може да се носи за обични денови надвор, плејдари, забави и многу повеќе. Овој фустан на мали девојчиња е во тренд со здолниште на очен и ракави за треперење. Направено е од комбинација на памук и полиестерски материјал, кој се чувствува кул и лесен. Исто така е лесно да се облекувате со фенси сандали или долу со фанки патики. Minneир и Мики Jerseyерси и фустан на очите (мали девојчиња и големи девојки) : Полиестер и памучен фустан. Печатена маичка со трепет ракав и здолниште од памук. Краток фустан од Мини глушец. Големини : 4-5, 6/6x, 7/8, 10/12, 14-16. Упатства за нега на ткаенини : Измијте внатре надвор, машинско миење ладно со како бои, нежен циклус, не бели, не силувајте суво ниско, ниско железо на обратно.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Чудо нација на ладно рамо фустан
  • Ново
Мислење на купувачите:

Чудо нација на ладно рамо фустан

Со забавни цветни отпечатоци во две одлични бои, фустанот за ладно рамо на „Wonder Nation“ сега е достапен со

DEN 367.84