• Ново
Многу loveубов од без зборови, без зборови за кратки ракави со кадифени фустани, големини 7-16

Многу loveубов од без зборови, без зборови за кратки ракави со кадифени фустани, големини 7-16

Buyers rating:
DEN 239.84

Износ

Овој фустан без зборови има понте тело до кадифено здолниште со sequins. Силуетата е соодветна на коленото и се разгорува со тркалезно деколте и кратки ракави на капачето. Половината е украсена со прекрасна сатенска лента, создавајќи прекрасен елегантен изглед. Кадифе. Sequins. Лак. Краток ракав. Должина на коленото. Понте - 86% полиестер, 12% рајон, 2% спандекс. Миење на рацете.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Btween Girls Unicorn Mesh Tutu фустан, големини 4-8
  • Ново
Мислење на купувачите:

Btween Girls Unicorn Mesh Tutu фустан, големини 4-8

Земете го ова за спин! Таа ќе сака да се врти наоколу во фустанот „Меш Туту“ на Бтју, кој се игра со слатк

DEN 283.04