• Ново
Чудо девојки на нација пушаа мини фустан, големини 4- & плус

Чудо девојки на нација пушаа мини фустан, големини 4- & плус

Buyers rating:
DEN 320.00

Износ

Стилски, но удобен додаток за нејзината гардероба од училиште! Изработен во мек, строго рајон, овој симпатичен мини фустан од Wonder Nation е совршен за правење одлични први впечатоци. Карактеристики уникатни смачкани облоги на крцкање на каросеријата, лесен стајлинг на пулвер и дизајн без ознака за дополнителна удобност. Спарете го овој забавен мини со чизмите на глуждот и тексас јакна за трендовски десен изглед. Само на. Материјал : 100% рајон. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Деколте : лажичка. Затворање : Стајлинг на пуловер. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Сместени панели на крцкање во Bodice, Design без ознака за додадена удобност, достапен во разноврсни отпечатоци. Сместена минијанска фустан на Crisscross за девојчиња од Wonder Nation.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Засекогаш ми печати вкусни фустани
  • Ново
Мислење на купувачите:

Засекогаш ми печати вкусни фустани

Не станува полесно или весело од овој пакет за фустани! Гледајте додека таа ја покажува својата личност

DEN 2.00
Девојки од шифон Облечен фустан
  • Ново
Мислење на купувачите:

Девојки од шифон Облечен фустан

Додадете малку шифонска елеганција во пролетната гардероба на вашето малечко со овој фустан од девојчи

DEN 2.00