• Ново
Девојки од ojоо Сива, еднорог, фустан со туту со аспиратор, големини 4-12

Девојки од ojоо Сива, еднорог, фустан со туту со аспиратор, големини 4-12

Buyers rating:
DEN 0.67

Износ

Бидете уникатни и живејте гласно со овој шарен фустан на ojојо Сива Косплеј. Лизгајте го и таа ќе се претвори во еднорог, полн со треперлив рог. Прави часови на забава за облекување или симпатична облека за еден ден надвор. Се одликува со ракави на ракави, здолниште од виножито од туту и ​​забавно качулка инспириран од еднорог со 3Д рог и грицкање на меурчиња. Материјал : Фустан : 95% полиестер/5% спандекс; Боди и аспиратор : 100% полиестер; Поставување на здолниште и тафта : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Деколте : екипаж; Прицврстена аспиратор со 3Д рог и грицкање на меурчиња. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави за треперење. Ockебови : Ништо. Карактеристики : графички однапред; Здолниште од виножито од виножито. © Jojo Siwa Entertainment, LLC, сите права се задржани. Ojојо Сива Унирог фустан со фустан со Худ за девојчиња.

Декларирани својства

Најдобри предлози