• Ново
Универзален таен живот на постелнината за лаење на миленичињата „Барци“ со перница

Универзален таен живот на постелнината за лаење на миленичињата „Барци“ со перница

Buyers rating:
DEN 559.84

Износ

Направете утринска рутина малку полесно со тајниот живот на миленичиња што лаат пријатели, постепено со постелнина со перница. Вклучува отстранлив ќебе, вграден лист и соодветна перница. Овој уникатен сет за постелнина со 3 четкички им помага на децата да ги одржуваат своите соби уредни затоа што сè што треба да направат е да ги поштедат листот и ќебето заедно за да го направат креветот. Со 100 проценти полиестерска ткаенина, сите парчиња се удобни и машини што се перат. Опремениот лист има тајни џебови за складирање од двете страни за предмети како што се фенерче и други работи што децата сакаат да ги држат при рака. Голем, светло обоен лик графички на перницата и утешител го прави овој сет добар избор за fansубителите на анимираниот филм. Во листот се одликува со комплементарно печатење. Спарете го овој полиестерски постелнина поставена со додатоци од филмот за да завршите просторија во координиран стил (продадено одделно). Таен живот на миленичиња што лаат пријатели, постепено со постелнина со перница : Таен живот на миленичиња 3-парчиња сет вклучува : Отстранлив ќебе (39 "x 75"), вграден лист (39 "x 75") и перница (20 "x 30" ) Полиестерски постелнина поставена со соодветна перница.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Сет за кревет на лавови на Дизни
  • Ново
Мислење на купувачите:

Сет за кревет на лавови на Дизни

Додадете прскање на забава и боја во спалната соба на вашето дете со овој сет за постелнина на Дизни Се о

DEN 0.67
Главниот транспортен кревет во торба
  • Ново
Мислење на купувачите:

Главниот транспортен кревет во торба

Vroom Vroom, Beep Beep! Овој симпатичен сет за постелнина за деца е совршен додаток за просторијата на вашето мало

DEN 943.68
Во стил Брејди кревет во торба, сива
  • Ново
Мислење на купувачите:

Во стил Брејди кревет во торба, сива

Креветот во стилот Брејди во торба има ажурирана, печатена, лента за момчиња Удобникот има сиви и црни л�

DEN 1.00
Дора на Explorer Wealful Bloom Twin Comforter, MJ062W
  • Ново
Мислење на купувачите:

Дора на Explorer Wealful Bloom Twin Comforter, MJ062W

Тоа е весел ден со Дора и чизми додека одат на следната авантура со овој забавен ансамбл за постелнина У�

DEN 2.67