• Ново
Девојки за правда секојдневно фавеат џогери, големини XS-XL и плус

Девојки за правда секојдневно фавеат џогери, големини XS-XL и плус

Buyers rating:
DEN 240.00

Износ

Чувајте ја пријатна со Justice Girls Edf Fleece Joggers! Овој симпатичен џогер има лого со забавно теми на „Тајт“ во зимската боја на вашата обична мода. Со својата еластична лента за влечење и супер-меко руно, овој симпатичен џогер сигурно ќе биде хит во нејзината зимска гардероба! Спарете го со омилениот врв на правдата за изглед исто толку уникатно колку што е таа! Материјал : 52% памук, 48% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : ЈОГГЕР. Затворање : Повлечете стил. Rise & Inseam : Mid Rise, Size M (10) има 25 "inseam. Џебови : Ниту. да го надополни постојано еволуираниот стил на вашата девојка.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Графички мече за маркер owубов S S S
  • Ново
Мислење на купувачите:

Графички мече за маркер owубов S S S

Ововите се најжешкиот тренд на сезоната, а оваа графичка мета на девојчињата има суперсимпатичен приме�

DEN 271.84
Графички графички раглан раглан
  • Ново
Мислење на купувачите:

Графички графички раглан раглан

Среќен Божиќ! Овие симпатични кошули со графички маици и комплети на облеки ќе и ’дадат празничка искра

DEN 0.33