• Ново
Забавен World Inc. Ghostface Scarecrow Ноќта на вештерките застрашувачки костум машки, дете 4-10, кафеава

Забавен World Inc. Ghostface Scarecrow Ноќта на вештерките застрашувачки костум машки, дете 4-10, кафеава

Buyers rating:
DEN 927.84

Износ

Исплашете ги и забавувајте ги пријателите со забавен светски плашило дух на костум. Идеално е за забави за Ноќта на вештерките и прогонувани куќи. Овој костум за Ноќта на вештерките на плашило има целосна кафеава облека со ракави со драпени ракави, плашило маска за лице, појас и нараквици. Завршете ја облеката со кафеави чевли и крвав нож за реквизит (не е вклучен). Овој костум за возрасни Ноќта на вештерките е направен од полиестер и јута. Тоа сигурно ќе биде крик! Застрашувачки фенси фустан костум за Ноќта на вештерките вклучува : облечена со ракави со драперии. Плашило Дух маска за лице. Појас. Ракавици. Дополнителни детали : Големината е детска возраст од 4-10 години, Машки момчиња Големина : XL. Костум направен од полиестер и јута. Удобно вклопување. Одлично за Ноќта на вештерките!. ПРЕДУПРЕДУВАЕ : Држете се подалеку од пламенот!. Делови за гушење на опасност од опасност. Не за деца под 3 години.

Декларирани својства

Најдобри предлози