• Ново
Отомансон ескалиер отпорен на гума за теписи, скалила, 8,5 26 овална, беж, пакет

Отомансон ескалиер отпорен на гума за теписи, скалила, 8,5 26 овална, беж, пакет

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

Нашите отомансон ескалиерски отпорни на лизгање на гума (не-лизгање) скалила на теписи обезбедуваат елеганција и удобност додека ги штитат скалите од гребнатини, абење и солза, како и намалување на бучавата. Тие имаат долгогодишна површинска купка и не-лизгачка гума за поддршка, кои се дизајнирани за области со висок сообраќај и со текот на времето ќе го одржуваат нивниот квалитет. Овие шари за беж скалила можат да бидат шармантен додаток на вашиот украсен дом и исто така да создадат побезбедна, посигурна површина за одење за вашето семејство и домашни миленици со намалување на веројатноста за лизгање и паѓање. Наменети за внатрешни станбени апликации, тие нудат ниска висина на купот и се издржливи колку што се убави. Оваа еластична шара на скалите може лесно да се вакумира и да се исчисти место за одржување без метеж и е сложено ткаена со најсовремена машинерија со употреба на врвен најлон материјал. За дополнителна безбедност за да ги задржите шарите на место, може да користите и двострани ленти или теписи (не вклучени). Ако барате сигурен тепих за вашите скалила, дефинитивно ќе бидете задоволни со овие прекрасни шари за скали. Имајте мир на умот - ако не сте целосно задоволни со овој килим, вратете го без проблеми за целосна наплата. Се гордееме што имаме неверојатна услуга за клиенти. Изберете од четири достапни бои и 5, 7, 13, 14 опции за пакување. Пријателски за миленичиња, пријателски за семејството, погоден за области со висок сообраќај. Поддршка од гума што не се лизга за да се обезбеди влечење и безбедносен зафат за домашни миленици и кучиња . Трајни машини изработени меки бушави купови, кој е отпорен на дамки и лесен за одржување . врзани за сите рабови за да се спречи трескање . обезбедува безбедна влечење и стабилност на која било Тип на подот, вклучувајќи камен од плочки од дрвени предмети и мермерни скали/чекори . Ние по избор предлагаме употреба на двострана лента за килим за дополнителна безбедност . ги штити вашите скали од гребнатини абење и солза и ја намалува бучавата . 100% доверба во нашите производи и Комплетно бесплатно враќање . Османсон е производителот и е единствениот овластен продавач на овој производ. Не можеме да гарантираме каков било квалитет или опис точност на набавката што ја правите од сите други продавачи.

Декларирани својства

Најдобри предлози