• Ново
Главни станови, зелена и крем декоративна перница од тиква, мулти, 12 18

Главни станови, зелена и крем декоративна перница од тиква, мулти, 12 18

Buyers rating:
DEN 239.68

Износ

Додадете добредојден есенски допир на вашиот дом за украси со оваа главна стада зелена и крем декоративна перница од тиква! Оваа прекрасно дизајнирана декоративна перница има меки бои што ќе помогнат да се создаде мирно чувство во секоја просторија каде што е поставена. Неутралните тонови со леснотија ќе ги надополнуваат повеќето стилови на декор. Главната перница за берба е исполнета со рециклиран полиестер. Главната перница за жетви не е само убава, туку е лесна грижа и лесно се чисти со едноставна нега на место. Оваа перница ќе го комплиментира секој стил на украси за дома. Оваа перница е одлично спарување на неа со други перници во различни големини и форми, координирајте го овој дизајн со други перници за глава за да направите свој посебен изглед. Совршено за оваа есенска сезона!. Издржлива и цврста конструкција. 100% полиестер. 100% пополнување на полиестер. Препорачано место чисто.

Декларирани својства

Најдобри предлози

dweb freeshippingfreereturns thu септември 11: AM PDT
  • Ново
Мислење на купувачите:

dweb freeshippingfreereturns thu септември 11: AM PDT

Начин на славење на кабел за крем за жетви плетена тиква 6,5 ” Ткаена плетена ткаенина во боја на крем...

DEN 159.84