• Ново
Нулум Адира Геометриски шарен во затворен простор на отворено, 5 '8', сина

Нулум Адира Геометриски шарен во затворен простор на отворено, 5 '8', сина

Buyers rating:
DEN 768.80

Износ

Мека боја, модерен дизајн и разноврсност сега е ваша со овој прекрасен машински килим во затворен простор/отворено. Изработено со употреба на трајни синтетички материјали, ова килим ги перница нозете за крајна удобност и може да создаде совршен амбиент без разлика дали ќе одлучите да ги користите овие затворени или на отворено. Неутрална шема на бои со високо-низок дизајн го прави ова идеален килим што се спарува со кој било од постојниот декор. Уживајте во вашето време дома со нашите миленичиња-пријателски и лесни за чистење килими. Нулум Адира Геометриски шарен за внатрешна/надворешна област килим. Машината направена. Направено во Турција. Материјал : 100% полипропилен. Поставување : затворен / отворен. Препорачани соби : спална соба, дневна соба, трпезарија, ходник, кујна, внатрешен двор / отворено.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Nuloom Connie Checked Wool Jute Tasseled Area reg, 9 '12', сива
  • Ново
Мислење на купувачите:

Nuloom Connie Checked Wool Jute Tasseled Area reg, 9 '12', сива

Ако барате начин да го искористите максимумот од вашето време дома, тогаш не барајте подалеку од овие уб

DEN 3326.72
108 156 0.28 Новиниски телинг на областа
  • Ново
Мислење на купувачите:

108 156 0.28 Новиниски телинг на областа

Природното величие на Западните планини го инспирираше моделот на овој возбудлив килим Овој килим во О�

DEN 1.33