• Ново
Метално огледало со лак со полица, црно

Метално огледало со лак со полица, црно

Buyers rating:
DEN 3.33

Износ

Огледалата најчесто се користат за лично чешлање, гледање на себе (каде што се нарекуваат и стакло), гледајќи ја областа зад и на страните на моторни возила додека возите, за декорација и архитектура. Алуминиум врамено лак огледало со полица за складирање. Тенок црна рамка го опкружува огледалото и базата на полицата е одлична за прикажување на сукуленти или ножеви. Конструиран од двојно обложено огледало стакло и издржлив метал. Наменет за вертикален приказ на wallидот и бродови подготвени да висат со висечки хардвер на задниот дел. Акцент огледало мери 14 инчи широк x 24 инчи висок x 7,8 инчи длабоко.

Декларирани својства

Најдобри предлози

41 Црно MDF и стаклено огледало
  • Ново
Мислење на купувачите:

41 Црно MDF и стаклено огледало

221689805025823 41 "Црно MDF и стаклено огледало од homeroots.co, направено во Италија Одредување на вашиот простор со у�

DEN 2.00
Огледало на црна полица на Фетко Еви
  • Ново
Мислење на купувачите:

Огледало на црна полица на Фетко Еви

Ова елегантно кружно огледало носи функционалност и модерна талент во вашиот дом Полукругот е врамен в�

DEN 2.00