• Ново
1. Оз. Мониста од виножито и црно семе, 2500+

1. Оз. Мониста од виножито и црно семе, 2500+

Buyers rating:
DEN 201.44

Износ

Братучед 40 G виножито и црно семе мониста се идеални занаетчиски мониста што ви овозможуваат да се мешате и да одговарате за возбудливи резултати. Братучед DIY 1,41 мл. Е-мониста на братучедот DIY се одлични за проекти за накит. Мониста од виножито и црно семе. 2500+ парчиња.

Декларирани својства

Најдобри предлози