• Ново
Чорапи за гроздобер чизми за чистење, 6-пакувања

Чорапи за гроздобер чизми за чистење, 6-пакувања

Buyers rating:
DEN 384.00

Износ

Чорапите за гроздобер за чистење на машка облека се направени со мека мешавина од полиестер/памук, вклучувајќи спандекс за задржување на обликот. Овие чорапи за подигање имаат перница за удобност, лесна пети за да се избегне иритација и се достапни во 6-пакет. Машина за перење. Чорапи за гроздобер за чистење на машка облека, чорапи со гроздобер од 6 пакувања. Беспрекорен пети. Перница со целосна нога. Спандекс преку надвор за да го задржи чорапот нагоре. Пакет од 6. Машински пеење.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Чорапи за фустани Аргиле, парови
  • Ново
Мислење на купувачите:

Чорапи за фустани Аргиле, парови

Неистојасно поглавја, секој чорап од панталони во овој сет го карактеризира логото на Chaps Се состои од е�

DEN 2.67
Машки рефлексивни чорапи на глуждот
  • Ново
Мислење на купувачите:

Машки рефлексивни чорапи на глуждот

Чорапите за глуждови на глуждот „Расел перформанси“ 3 Парови носи крајна мешавина на удобност и перфор

DEN 1.67