• Ново
Дизајн на „Одлична инспирација за морски бран“ на крајбрежната панел за завеси

Дизајн на „Одлична инспирација за морски бран“ на крајбрежната панел за завеси

Buyers rating:
DEN 319.84

Износ

Акцентирајте ги и разубавувајте ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцеларија со оваа одлична завеса за инспирација за бран . Оваа елегантна наутичка и крајбрежна завеса се печати со употреба Постелната ткаенина е изработена од полиестер од 270 GSM, дозволувајќи му на овој White Curtain да се измие целосно и безбедно машинско миење . завесите се декоративни, а не затемнуваат. Филтрацијата на светлината е 50% : просторијата ќе биде темнина кога ќе се затвори и ќе обезбеди приватност. сепак нема целосно да ја блокира светлината . Карактеристики : . - Стил : наутички и крајбрежен. - Предмет : Море и брег. - Боја : Бела. - Модел : Природа. - Италијанско мастило со голема густина. - Тип на заглавие за третман на прозорецот : џеб на прачка. - Филтрација на светлина : 2,5/5. Не затемнување. - Полу-ласка ленена постелнина. - Машински перење. - Рачно изработено на побарувачка. - Достапни се перници за појавување, постелнина, wallидна уметност и килими . - Неколку големини достапни италијанско мастило со голема густина. Тип на заглавие за третман на прозорецот : џеб на прачка. Достапни се перници за појавување, постелнина, wallидна уметност и килими . Машината што се мие.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Панел за завеси на вратата на Марџори
  • Ново
Мислење на купувачите:

Панел за завеси на вратата на Марџори

Додадете слој на приватност во вашиот дом со овој панел за завеси на вратата на Marjorie Тој е конструиран с�

DEN 0.33