• Ново
DesignArt 'Blossom Pink XXVII' Цветна панел за завеси

DesignArt 'Blossom Pink XXVII' Цветна панел за завеси

Buyers rating:
DEN 575.20

Износ

Акцентирајте ги и разубавете ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцеларија со овој ретро цртање цвеќиња во розова и сина завеса . Оваа елегантна боемска и еклектична завеса се печати со употреба на високо квалитетно мастило отпорно на еколошко згаснување и е рачно изработено по барање само за вас. Фаукс-линената ткаенина е изработена од полиестер од 270 GSM, дозволувајќи му на овој Blue Curtain на целосно и безбедно машинско миење . завесите се украсни, а не затемнуваат. Филтрацијата на светлината е 50% : просторијата ќе биде темнина кога ќе се затвори и ќе обезбеди приватност. сепак нема целосно да ја блокира светлината . Карактеристики : . - Стил : Боемјан и еклектичен. - Предмет : Цветни. - Боја : сина. - Модел : Апстракт. - Италијанско мастило со голема густина. - Тип на заглавие за третман на прозорецот : џеб на прачка. - Филтрација на светлина : 2,5/5. Не затемнување. - Полу-ласка ленена постелнина. - Машински перење. - Рачно изработено на побарувачка. - Достапни се перници за појавување, постелнина, wallидна уметност и килими . - Неколку големини достапни италијанско мастило со голема густина. Тип на заглавие за третман на прозорецот : џеб на прачка. Достапни се перници за појавување, постелнина, wallидна уметност и килими . Машината што се мие.

Декларирани својства

Најдобри предлози

DesignArt 'Paisley Model I' Bohemian & Eclectic Curnate Panel
  • Ново
Мислење на купувачите:

DesignArt 'Paisley Model I' Bohemian & Eclectic Curnate Panel

Акцентирајте ги и разубавувајте ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцелари�

DEN 1.67
Панел за завеси на вратата на Марџори
  • Ново
Мислење на купувачите:

Панел за завеси на вратата на Марџори

Додадете слој на приватност во вашиот дом со овој панел за завеси на вратата на Marjorie Тој е конструиран с�

DEN 0.33