• Ново
Medline California Ave Women'sенски јога-стил на истегнување на врвот

Medline California Ave Women'sенски јога-стил на истегнување на врвот

Buyers rating:
DEN 319.68

Износ

Стил во движење со нашиот California Ave ™ Women'sенски чистач. Оваа 4-насочна ткаенина за истегнување се движи со вас. Тоа е ласкава облека од високо ниво што нуди современ, професионален секојдневен изглед. Инспирирана од јога, 4-насочна ткаенина за истегнување изградена од 72% полиестер, 23% рајон и 5% спандекс. Стил за слабеење што лесно се повлекува и може да се удвои како врв на породилно. Двонасочни панели за истегнување за лесна подвижност и целодневно носење. Две пониски, скриени џебови помагаат да се држат мали најважни работи. Моден напред, чистење на врвот дизајниран да се вклопи, ласка и да се движи како облека од високо ниво што нуди современ, професионален секојдневен изглед. Инспирирана од јога, 4-насочна ткаенина за истегнување изградена од 72% полиестер, 23% рајон и 5% спандекс. Стил за слабеење што лесно се повлекува и може да се удвои како врв на породилно. Две панели за истегнување за лесна подвижност и целодневно носење. Две пониски, скриени џебови помагаат да се држат мали најважни работи.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Medline Park Ave Ave Women's Women Stright Shock Smock Scrub Top
  • Ново
Мислење на купувачите:

Medline Park Ave Ave Women's Women Stright Shock Smock Scrub Top

Стил во движење со нашиот Park Ave ™ ™ Women'sенски потсмев за завиткување на врвот Оваа 4насочна ткаенина за и

DEN 319.84