• Ново
Меурчиња за чистење автоматско чистење за чистење за чистење за туширање, освежувачки бања 34oz

Меурчиња за чистење автоматско чистење за чистење за чистење за туширање, освежувачки бања 34oz

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

Ние работиме напорно, така што не мора. Кога станува збор за чистење, лесно е да се чувствувате како да е сè до вас. Но, со автоматско чистење за туширање на меурчиња, имате партнер за чистење што се грижи за тешките работи за вас. Автоматско средство за чистење за туширање; Дневно средство за чистење на туш Кога ќе го добиете вистинскиот производ за ситуацијата што е на располагање, дури и најмногу огромни задачи стануваат. . Па, многу помалку преголемо. Чистењето станува едноставно, наградувачко? и податлив. Одеднаш сè е под контрола. Но, со автоматскиот чистач за туширање на меурчиња, имате партнер за чистење што се грижи за тешките работи за вас. Формулата спречува тешки дамки како мувла и мувла и помага во отстранување на ѓубриња од сапун, овозможувајќи ви да почекате да го исчистите тушот до 30 дена! Кога ќе го добиете вистинскиот производ за ситуацијата што е на располагање, дури стануваат дури и повеќето огромни задачи. . Па, многу помалку преголемо. Чистењето станува едноставно, наградувачко? и податлив. Одеднаш сè е под контрола. Кога станува збор за чистење, лесно е да се чувствувате како да е сè до вас. Но, со автоматскиот чистач за туширање на меурчиња, имате партнер за чистење што се грижи за тешките работи за вас. Едноставно допрете го копчето и одете подалеку? Двојниот распрскувач се врти 360 степени за да испрска продорен чистач на сите четири wallsида и када. Формулата спречува тешки дамки како мувла и мувла и помага во отстранување на ѓубриња од сапун, овозможувајќи ви да почекате да го исчистите тушот до 30 дена! Копчето за засилување обезбедува уште поголема моќност за чистење на туш кога ви е потребна. И сега, вашиот комплет за почеток на чистење за чистење на туш за чистење на туширање, доаѓа со свежа чиста формула која ја одржува вашата бања мириса одлично до 24 часа.

Декларирани својства

Најдобри предлози

CLORO автоматски чистач за тоалети, 4
  • Ново
Мислење на купувачите:

CLORO автоматски чистач за тоалети, 4

Краток опис не е достапен автоматски чистач на тоалети, белило Белило во секое испирање! Убива 99,9% од бак

DEN 3.00
Четка за садови за јамка, бронза
  • Ново
Мислење на купувачите:

Четка за садови за јамка, бронза

Четката за тоалети од тоалетот за јамка е идеален додаток на секоја бања Со својот елегантен дизајн и тр

DEN 2.33