• Ново
Значи MLBT голема игра

Значи MLBT голема игра

Buyers rating:
DEN 1.67

Износ

White Sox MLBT2958 Главна игра бесплатна испорака по нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Фанатици. Бренд : Брендирани со фанатици. Целосен зип. Графики запечатени со топлина. Увезени. Лесна јакна погодна за благи температури. Долги ракави. Машинско миење, суво суво на ниско ниво. Материјал : 100% полиестер. Исмејувачки врат со ентериер во контрастна боја. Официјално лиценциран. Јака без ознака.

Декларирани својства

Најдобри предлози