• Ново
Dearfoams Migh Bide Width Microsuede Moc Pate Clg со папучи од манжетни во Бербер

Dearfoams Migh Bide Width Microsuede Moc Pate Clg со папучи од манжетни во Бербер

Buyers rating:
DEN 256.00

Износ

Dearfoams Migh Wide Width Microsuede Moc Moc Toe Clg со папучи од манжетни во Бербер имаат детали за камшик и допир на стил! Овој елегантен пријатна затнување има микрофибер Тери чорап и, кадифен мемориски пена, влошката ја прави здружението на целодневна афера. Широка ширина на надворешната страна за дополнителна удобност. Microsuede или ватирана карирана горна со детали за камшик. Бербер манжетна со Тери чорап. Мулти-густина амортизирана влошка со мемориска пена. Образец TPR внатрешна/надворешна надворешна боја.

Декларирани својства

Најдобри предлози

TredSafe Unise RIC отпорен на чевли
  • Ново
Мислење на купувачите:

TredSafe Unise RIC отпорен на чевли

Долготрајни, сигурни чевли отпорни на лизгање со близнаци за безбедно флексибилно вклопување На чевлит

DEN 332.64
Машка Маверик Патика
  • Ново
Мислење на купувачите:

Машка Маверик Патика

Стилот на Lace Up Maverick е мирен, кул и собрана за секоја надворешна авантура, но таа е пренасочена и се истакн

DEN 400.00
Машки папучи од Кристофер
  • Ново
Мислење на купувачите:

Машки папучи од Кристофер

Мук Лукс се гордее со обезбедување на современи дизајни со мешавина на шема и отпечатоци кои се инспири�

DEN 367.84
Машка машка машка патика
  • Ново
Мислење на купувачите:

Машка машка машка патика

Воведување на машката „Лугс“, Чајгер, класичен ретро патики со hitop, кој е обичен и кул...

DEN 3.33
Dearfoams Men's Wireine Suede влечки за затнување
  • Ново
Мислење на купувачите:

Dearfoams Men's Wireine Suede влечки за затнување

Вратете се и опуштете се; Само што ги најдовте вашите нови омилени влечки за затнување! DF адаптираната т�

DEN 3.33