• Ново
Многу црвено -бели честитки за честитки и коверти од црвено -бел Jackек Расел

Многу црвено -бели честитки за честитки и коверти од црвено -бел Jackек Расел

Buyers rating:
DEN 3.00

Износ

Поздравни картички и коверти пакет од 8 кои се прикажани специфични за раса Расел Териер Уметнички дела. Оваа честитка и пакетите со коверти од 8 е од колекцијата на богатства на Каролин многу кучиња. Каролина богатството печати пакет за честитки. Ова е пакет од осум склопени 5x7 картички и осум бели коверти што одговараат. Овие картички се празни внатре за да ја додадете вашата специјална нота или специјален поздрав за празници. Целосните картички за уметнички дела во боја се отпечатени во нашиот објект во целосна боја на нашите 80 lb покритие или 216 GSM. Супер мазната завршница на белите картички навистина ги подобрува уметничките дела на картичката. Секоја картичка доаѓа со бел плик што одговара. Уметничкото дело на картичката е создадено од еден од нашите во куќата креативен уметник или еден од нашите лиценцирани уметници. Ова е од категоријата производи на кучиња од Каролина. Многу црвено -бели честитки за честитки и коверти на црвено -бели Jackек Расел.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Белешка за честитки за годишнина
  • Ново
Мислење на купувачите:

Белешка за честитки за годишнина

Брендот „Халмарк“ е широко признат како најдобар за честитки, обвивка за подароци и многу повеќе...

DEN 63.84
Халмарк благодарам честитка
  • Ново
Мислење на купувачите:

Халмарк благодарам честитка

Брендот „Халмарк“ е широко признат како најдобар за честитки, обвивка за подароци и многу повеќе...

DEN 151.84
Белешка картичка за пријателство
  • Ново
Мислење на купувачите:

Белешка картичка за пријателство

Брендот „Халмарк“ е широко признат како најдобар за честитки, обвивка за подароци и многу повеќе Повеќ

DEN 151.84