• Ново
Главни метри од кригла, унца, бело

Главни метри од кригла, унца, бело

Buyers rating:
DEN 351.84

Износ

Главната кригла од главните места е прекрасен додаток на секој сет за јадење. Поставете ја масата за вашиот голем оброк со семејството и пријателите и додадете допир на елеганција со додавање на овие бели чаши во ширењето. Дизајнирано во трајно каменување, криглата има прекрасен бел порцелански изглед и прекрасно парови со други парчиња бели вечери од главните места (продадени одделно). Со нивната неутрална боја, можете дури и да ги спарите со живописен сад за вечера, за да помогнете во целокупниот изглед и личност на вашата трпезарија. Одлично за секојдневна употреба и ракување со сите ваши избори за пијалоци, оваа кригла е совршена за уживање во сервирање на свежо приготвуван чај или за употреба како чаша за кафе на маса поставка за пријатен бранч. Главната чаша од главните места е микробранова безбедна и машината за миење садови е безбедна за лесна нега. Еден елегантен бел порцелан изгледа кригла. Главната кригла со камења има 12 унци. Совпаѓање на главните мрежи Белиот порцелан изглед на вечера за вечера се исто така достапни (се продаваат одделно). Микробранова безбедна. Изработена од трајна 100% stoneware со крајна бела глазура. Лесно е да се грижите, главните простории за каменување е безбедна машина за миење садови. Совршено за уживање во утринска чинија со житни култури, или овесна каша, или придружба на главното влегување во табела за црно -бел настан. Парови прекрасно со живописен сад за вечера за да помогне во додавањето на целокупниот изглед и личност на вашата трпезарија. Боја : Бела. Тежина на производот : 11,6 унци. Материјали : Каменување.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Кригла за цитат од табла
  • Ново
Мислење на купувачите:

Кригла за цитат од табла

Додадете малку личност во вашата утринска чаша кафе со кригла со цитат од таблата Ова елегантен, стилск�

DEN 2.67
Кригла за лого на Супер Боул, црна
  • Ново
Мислење на купувачите:

Кригла за лого на Супер Боул, црна

Ова официјално лиценцирано, специјално издание, извајана кригла за кафе го држи вашиот омилен пијалок и

DEN 3.33
Cherres Cafe Chig
  • Ново
Мислење на купувачите:

Cherres Cafe Chig

Кригата за кафе Cherries е одличен начин да уживате во омилената пијалак секое утро Завиткано во уметнички �

DEN 0.33
Чаша за пиење на блендер Farberware
  • Ново
Мислење на купувачите:

Чаша за пиење на блендер Farberware

Оваа чаша за блендер за пијалаци Farberware е одлична за пијалаци и други мешани пијалоци Има компактен диза�

DEN 0.67
Силиконска отпорна
  • Ново
Мислење на купувачите:

Силиконска отпорна

Силиконски отпорен на топлина што не е шишиња со шишиња со чаша со кригла, црвен 2pcsdescription : ги штити рацет

DEN 2.67