• Ново
Розети Теа Сатчел

Розети Теа Сатчел

Buyers rating:
DEN 432.00

Износ

Со многу простор да ги задржите сите ваши најважни работи, овој троен влез Розети Теа Сачер ве одржува организирана и модерна кога сте во движење. Надворешноста е изработена од еластична, но сепак издржлива кожа кожа и има шест џебови, вклучувајќи три главни прегради. Предниот џеб за лизгање на оваа ПВЦ сачер обезбедува лесен пристап до најважните работи и е обезбеден со магнетна предвременост, додека три патенти главни прегради ги чуваат вашите скапоцености. Еден оддел има поштенски џеб однатре за кредитни картички за дополнителна погодност, што го прави овој прекрасен избор за вас. Носете го со трајни и цврсти рачки или отстранлив каиш на рамото, кое и да одговара на вашите потреби. Оваа сателит Розети Теа е освежувачки додаток на вашите додатоци за гардероба и е функционален, привлечен и стилски. Има чист и класичен изглед додека ви овозможува да ги носите сите ваши предмети, да ги одржувате корисни, достапни, безбедни и безбедни. Користете го за секојдневни настани, за ноќна ноќ во градот, кога патувате или за посебни прилики, бидејќи тоа ќе ја надополни вашата облека во секое време од денот или ноќта. Розети Теа Сачер : 100% ПВЦ. Рачна торба. Фукс кожа надворешна. Средна големина. Prontеб од предниот лизга со затворање на магнетско прицврстување. 2 странични џебови за лизгање. 3 патентирани главни прегради. 1 оддел има внатрешен џеб за поштенски патенти. Двојни рачки за носење. Отстранлив ремен на рамото. Triple Cide Satchel Color : Cremini. Не измијте.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Аби и Еми Леа ткаеше табулатор
  • Ново
Мислење на купувачите:

Аби и Еми Леа ткаеше табулатор

Оваа ткаени јазичиња од Леа од Абиби и Еми има отстранлива торбичка за внатрешни работи, ткаени детали з

DEN 319.84
Skidaddle By Skip Hop Hip Pack
  • Ново
Мислење на купувачите:

Skidaddle By Skip Hop Hip Pack

Хипкопкора! Со големина точно за авантурите на мали деца, нашиот симпатичен колк пакет ги држи сите најв

DEN 0.33
Лондон магла Кала Сачер
  • Ново
Мислење на купувачите:

Лондон магла Кала Сачер

Структурирана сателит во која има метално лого хардвер и детали за печатење на потписи со отстранлив ка

DEN 655.84
Сина роза голема торба
  • Ново
Мислење на купувачите:

Сина роза голема торба

Истурете ја оваа трендовски компактна торба во вашата торба за дневна организација или користете како �

DEN 2.00
Црна деловна чанта
  • Ново
Мислење на купувачите:

Црна деловна чанта

Човената чанта со меки делови од црна боја е изработена од супер силен Дурахид Карактеристики вклучува�

DEN 2.67
Колекција Ранец на ракија од Миа К
  • Ново
Мислење на купувачите:

Колекција Ранец на ракија од Миа К

Колекцијата MKF е основана со квалитет и функционалност Дизајн инспириран од разновидната култура на гл�

DEN 3.33
Колекција Ран ранец
  • Ново
Мислење на купувачите:

Колекција Ран ранец

Материјал : Изработено од висококвалитетно вегански лежички облоги : дизајниран со луксузен златен тон,

DEN 287.84
Камера за носење на Пента
  • Ново
Мислење на купувачите:

Камера за носење на Пента

Случај за носење на Pentax Case (торбичка) Камера за носење на камера (торбичка) камера дизајнирана да се кори�

DEN 352.00
ЛЕСПЕРСКИ СТАРКИ ТАГА
  • Ново
Мислење на купувачите:

ЛЕСПЕРСКИ СТАРКИ ТАГА

Торбата за снимање скокови е екстра голема торба со димензии од 15инчи од 12инчи од 11инчи за да ги чувате с

DEN 2.67
Премие автобуска чанта-Тан
  • Ново
Мислење на купувачите:

Премие автобуска чанта-Тан

Лаптоп торбата што е совршена за брзи деловни патувања преку ноќ и напорни денови на чекор Продажбата н�

DEN 0.33